Emniyet Teşkilatının Kan Bağışına Desteği Sürüyor

PAYLAŞ:   
12/04/2021

Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Emniyet Teşkilatı ülke genelinde kan bağışında bulundu.


Ülkemizde huzur ve güvenliği sağlamayı, halkın can ve mal güvenliğini korumayı, huzur ve asayişi temin etmeyi canı pahasına sürdürürken; toplum sağlığının korunması konusunda da her zaman aynı hassasiyeti gösteren Polis Teşkilatı kan bağışlamaya devam ediyor.

176. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürü Doğan İnci önderliğinde Adana’da, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici önderliğinde Aydın’da, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay Nevşehir’de; Vali Kemal Çeber, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Baro Başkanı Ümit Peçe, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Serkan Savaş, POMEM Müdürü Kenan Şaban Süzgün önderliğinde Rize’de; İlçe Emniyet Müdürü Kılıç Aslan ile İlçe J. Komutanı Uğur Güleç önderliğinde Viranşehir’de; Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Alçalar önderliğinde İstanbul’da; Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, Vali Ali Hamza Pehlivan ile Tümen Komutanı İdris Acartürk önderliğinde Şırnak’ta; Emniyet Müdürü Metin Alper önderliğinde Trabzon’da; Gümüşhane, Yozgat ve Ordu illerinde görev yapan Emniyet Teşkilatımız ve Polis adaylarımız kan bağışında bulundu.
 

;