ASELSAN’da Madalya Töreni

PAYLAŞ:   
24/06/2022

2009 yılında Türk Kızılay ile iş birliği yaparak kan bağışlamaya başlayan ASELSAN ülkemizin kan ihtiyacının karşılanması hususunda desteklerine devam ediyor.

Türk Kızılay’ın kurumsal kan bağışçısı olan ASELSAN’da, kan bağışları ile kurtardıkları hayatlar adına teşekkür etmek ve kan bağışçılarına hak etmiş oldukları madalyaları takdim etmek üzere bir tören gerçekleştirildi. Törene Aselsan Kurumsal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Karataş, Türk Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Murat Güler, Türk Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Medikal Yönetimi Direktörü Dr. Levent Sağdur ve Mali ve Destek Hizmetler Direktörü Erkan Oğuztürk katılım sağladı.

2009 yılından bu yana 9.570 çalışanı ile dört ayrı yerleşkesinde (Gölbaşı, Akyurt, Macunköy ve Teknokent) gerçekleşen kan bağışı etkinliklerinde toplam 5.959 ünite kan bağışında bulunmuş olan ASELSAN’a plaket, ASELSAN çalışanlarına ise bronz ve gümüş madalya takdim edildi. Tören sırasında ayrıca kök hücre bağışçısı adayı olan 202 ASELSAN çalışanına teşekkür edildi.

;