Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Kan Bağışladı

PAYLAŞ:   
09/01/2023

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya devam ediyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü ve Türk Kızılay Denizli Kan Bağışı Merkezi iş birliği ile 13. kez kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nde düzenlenen kan bağışı kampanyasına, Büyükşehir DESKİ personeli ve vatandaşlar katıldı. Kampanyaya Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ çalışanları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Denizli Kızılay Kan Merkezi tarafından, Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen kan bağışı programlarına katılarak, farklı tarihlerde 10 defa ve üstü kan bağışında bulunan personel madalya ve berat ile ödüllendirildi.

Kan Bağışına Desteğimiz Sürecek

Etkinlik sırasında kan bağışında bulunan DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü 3. kez düzenlenen kan bağışı kampanyasının önümüzdeki yıllarda da süreceği söyledi. Niyazi Türlü, kampanyaya destek veren DESKİ personeline, vatandaşlara ve Türk Kızılay Denizli Kan Bağışı Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

;