IMMUN PLAZMA FORMU

Covid-19 hastalarımıza şifa olmak için lütfen doldurunuz.
(Hastaneden almış olduğunuz ya da e-nabızdan alabileceğiniz dokümandır.)Hamilelikte anne adaylarında oluşmaya başlayan antikorların plazma ile alıcıya geçebildiği ve onlarda reaksiyona (Akciğer hasarına) sebep olabildiği için maalesef İmmün Plazma bağışınız kabul edilememektedir. Teşekkür Ederiz.

Transfüzyon nedeni ile vücutta oluşmaya başlayan antikorların plazma ile alıcıya geçebildiği ve onlarda reaksiyona (Akciğer hasarına) sebep olabildiği için maalesef İmmün Plazma bağışınız kabul edilememektedir. Teşekkür Ederiz.(Hastaneden almış olduğunuz ya da e-nabızdan alabileceğiniz dokümandır.)


Türkiye Kızılay Derneği, işbu formda yer alan kişisel verilerinizi iletişim konusunun değerlendirilmesi, cevaplanması ve gerektiğinde sizinle iletişim kurmak amaçlarıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu m 5/1 ve m. 5/2’de yer alan (a), (ç) ve (f) hükümleri çerçevesinde fiziksel ve elektronik ortamda işlemektedir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili Kanun’un 11. maddesinde yer alan bilgi edinme hakları ve detaylı bilgilere https://www.kizilay.org.tr adresinde yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma metninden ulaşabilirsiniz.
*(Doldurulması zorunlu alanlar)
PAYLAŞ: